google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o آموزش سالیدورکس، آموزش ایجاد سطح گسترده کانال با مقاطع مختلف (گسترش سطوح و احجام) در نرم افزار Solid
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

آموزش سالیدورکس، آموزش ایجاد سطح گسترده کانال با مقاطع مختلف (گسترش سطوح و احجام) در نرم افزار Solid
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : یک شنبه 15 فروردين 1395

یکی از مهم ترین مباحثی که در صنعت وجود دارد، مبحث ایجاد قطعات ورقکاری است که معمولاً با تهیه گسترده اولیه و تغیر شکل آن به روش هاي مختلف (رولکاري، خم کاري، پرس و ...) امکان پذیر است.

در این بین ایجاد گسترده اولیه به طور دقیق از روش هاي دستی امکان پذیر نیست و یا دست کم دشوار می نماید. چرا که این روش ها بر مبناي هندسه ترسیمی بوده و رسم دقیق نیاز به نقطه یابی بسیار دارد و از آنجا که انسان امروزي عادت کرده است کارهاي تکراري و نیازمند به دقت خود را به موجود شریفی به نام رایانه بسپارد، این مقوله نیز از این قاعده مستثنی نمانده است.

همانطور که می دانید روش هاي دستی جهت محاسبات گسترش ورق بسیار دشوار (یا بهتر بگوییم وقت گیر) بوده و خطاهاي گران قیمتی را نیز در بر دارد. نرم افزارهاي امروزي به راحتی این عمل را انجام می دهند و از الگوریتم هاي نسبتاً دقیقی نیز براي این کار استفاده می نمایند.

لازم به ذکر است که از لینک زیر می توانید مطالب مرتبط با مبحث ورقکاری Sheet Metal نرم افزار SolidWorks را دانلود نمایید:

خمکاری در صنعت ورقکاری و مقادیر صحیح خم در Sheet Metal نرم افزار SolidWorks

جزوه آموزش ورق کاری (Sheet Metal Design) در نرم افزار SolidWorks

جهت دانلود ویدئو آموزشی ایجاد سطح گسترده کانال با مقاطع مختلف (گسترش سطوح و احجام) در نرم افزار SolidWorks (با کیفیت عالی، 6 دقیقه و به زبان انگلیسی) برلینک زیر کلیک نمایید:

آموزش سالیدورکس، آموزش ایجاد سطح گسترده کانال با مقاطع مختلف (گسترش سطوح و احجام)نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: نرم افزار SolidWorks، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.