google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o آموزش کتیا، طراحی سازه هوافضا Aerospace Sheet Metal Design در نرم افزار CATIA
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

آموزش کتیا، طراحی سازه هوافضا Aerospace Sheet Metal Design در نرم افزار CATIA
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : سه شنبه 14 ارديبهشت 1395

 

محیط Aerospace Sheet Metal Design یكی از محیط های آموزشی در دوره پیشرفته آموزش کتیا می باشد. که پس از فراگیری دستورات محیط Generative Sheet Metal Design آموزش داده می شود. مسیر ورود به این محیط از منوی مطابق تصویر زیر می باشد.

Start >> Mechanical Design >> Aerospace Sheet Metal Design

محیط Aerospace Sheet Metal Design مشابه محیط Sheet Metal Design اختصاص به مدل كردن قطعات ساخته شده با روش خمكاری دارد با این تفاوت كه این محیط كاری برای صنایع هوافضا اختصاصی شده است.

کاربر در این محیط می تواند یک طرح ورقکاری شده را مدل سازی نماید و در انتها هم می تواند گسترده ورق به کار رفته را محاسبه نماید. در این محیط انواع دستورات خم و استمپ ها موجود می باشد و حتی کاربر می تواند برای طرح خود سنبه و ماتریس طراحی نموده و در این محیط به کار ببرد. همچنین محیط Aerospace Sheet Metal Design محیط اصلی طراحی بدنه هواپیما، قطعات هواپیما که دارای شکل آیرودینامیکی هستند (شبیه پوسته بال هواپیما) می باشد. این محیط توسط مهندسین هوافضا مورد استفاده قرار می گیرد.

با فراگیری کامل دروس این بخش و با کمی تمرین و تکرار بیشتر می توان در ایجاد انواع قطعات Sheet Metal هواپیما در محیط Aerospace Sheet Metal Design تبحر کافی پیدا کرد.

لازم به ذکر است که کاربر قبل از فراگیری دستورات این محیط از نرم افزار کتیا بایستی در دستورات محیط Generative Sheet Metal Design که در همین سایت در قسمت اول و قسمت دوم و قسمت سوم (کلیک نمایید) تبحر کافی کسب نموده باشد.

در این مجموعه آموزشی شما با مجموعه دستورات موجود در نوار ابزار Aerospace Sheet Metal در محیط Aerospace Sheet Metal Design به ترتیب زیر آشنا می شوید:

1. Start & Initial Setting - Introduction: تنظیمات اولیه در محیط طراحی سازه های هوافضا (زمان آموزش: 1 دقیقه و 57 ثانیه)

2. دستور Sheet Metal Parameters: (زمان آموزش: 1 دقیقه و 30 ثانیه)

3. دستور Web: (زمان آموزش: 2 دقیقه و 48 ثانیه)

4. دستور Surface Flange: (زمان آموزش: 5 دقیقه و 28 ثانیه)

5. دستور Joggle: (زمان آموزش: 2 دقیقه و 52 ثانیه)

6. دستور Hole: (زمان آموزش: 1 دقیقه و 32 ثانیه)

7. مجموعه فرامین Stamping: (زمان آموزش: 2 دقیقه و 11 ثانیه)

 

جهت دانلود آموزش صوتی تصویری محیط طراحی سازه هوافضا Aerospace Sheet Metal Design در نرم افزار کتیا CATIA بر لینک زیر کلیک نمایید:

آموزش کتیا، طراحی سازه هوافضا Aerospace Sheet Metal Design در نرم افزار CATIAنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: Sheet Metal Design، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.