google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o تحقیق با عنوان: تحلیل صفحه کامپوزیتی تحت تنش کششی در نرم افزار آباکوس (Composite Plate Analysis in A
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

تحقیق با عنوان: تحلیل صفحه کامپوزیتی تحت تنش کششی در نرم افزار آباکوس (Composite Plate Analysis in A
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : پنج شنبه 9 ارديبهشت 1395

 

مساله مورد نظر یک صفحه ی کامپوزیتی به ضخامت 1mm، عرض و طول برابر 1m می باشد، خواص ماده ی در نظر گرفته شده برای این مساله مقادیر Ey=1.4 GPa Ex=14 GPa و Es=1.4 GPa ، ضریب پواسون v می باشد. این صفحه که از یک سمت در راستای افقی (x) و در سمت دیگر تحت تنش کششی 1MPa قرار گرفته است. زوایای الیاف در این تک لایه می بایست یک بار با ضخامت 1mm در حالت های 0,30,45,60,90 و بار دیگر در زاویه ثابت 45 درجه و ضخامت های مختلف 0.5,1,1.5mm مورد بررسی قرار گیرد...

(مدل سازی صفحه کامپوزیتی با استفاده از المان Shell)

تحقیق تحلیل صفحه کامپوزیتی تحت تنش کششی در نرم افزار آباکوس (Composite Plate Analysis in ABAQUS) مشتمل بر 14 صفحه، به زبان فارسی، تایپ شده، به همراه تصاویر، دیاگرام و فرمول ها و روابط ریاضی با فرمت pdf، گردآوری شده است.

(مش بندی صفحه کامپوزیتی به کمک Mesh Part Instance)

جهت دانلود تحقیق تحلیل صفحه کامپوزیتی تحت تنش کششی در نرم افزار آباکوس (Composite Plate Analysis in ABAQUS) بر لینک زیر کلیک نمایید:

تحقیق با عنوان: تحلیل صفحه کامپوزیتی تحت تنش کششی در نرم افزار آباکوس (Composite Plate Analysis in ABAQUS)نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: نرم افزار ABAQUS، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.