google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o مقاله با عنوان: تحلیل پارامترهای فرآیند تیوب هیدروفرمینگ با روش اجزاء محدود برای چند سطح مقطع مختلف
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

مقاله با عنوان: تحلیل پارامترهای فرآیند تیوب هیدروفرمینگ با روش اجزاء محدود برای چند سطح مقطع مختلف
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : چهار شنبه 8 ارديبهشت 1395

 

فرآیند تیوب هیدروفرمینگ به عنوان یکی از روش های شکل دهی فلزات مورد توجه بسیاری از صنایع قرار گرفته است. در این فرایند، لوله در داخل قالب قرار گرفته و تحت فشار داخلی، انبساط پیدا می کند تا به شکل قطعه نهایی درآید. در این مطالعه، مدلسازی اجزاء محدود سطح مقطع های مربعی، پنج ضلعی و مثلث شکل، بصورت دو بعدی و کرنش صفحه ای با نرم افزار Abaqus/Explicit و Abaqus/Standard انجام شده و ارتباط پارامترهایی چون ضخامت تیوب، شعاع انحناء گوشه، ضریب کرنش سختی ماده، ضریب اصطکاک و هندسه قالب با توزیع ضخامت محصول، فشار کالیبراسیون و نیروی پرس مورد مطالعه قرار گرفته است. بررسی و تحلیل پارامترهای مذکور با استفاده از نمودارهای ارائه شده به مهندس طراح کمک خواهد کرد تا در تعیین این پارامترها با توجه به اثر آنها بر کیفیت محصول و ظرفیت تجهیرات تصمیم مناسب اتخاذ نماید. برای این منظور، نمودارهای کاربردی جهت تعیین ظرفیت پرس و تشدید کننده فشار با توجه به شعاع گوشه قالب ارائه شده است. به علت وجود گوشه های تیز در قالب مثلث شکل، روش حل ضمنی در تحلیل اجزاء محدود قادر به برقراری همگرایی نبوده و برای رفع این مشکل از روش حل صریح استفاده گردید...

مقاله تحلیل پارامترهای فرایند تیوب هیدروفرمینگ با روش اجزاء محدود برای چند سطح مقطع مختلف مشتمل بر 11 صفحه، به زبان فارسی، تایپ شده، به همراه تصاویر، دیاگرام، با فرمت pdf، گردآوری شده است.

جهت دانلود  مقاله تحلیل پارامترهای فرایند تیوب هیدروفرمینگ با روش اجزاء محدود برای چند سطح مقطع مختلف برلینک زیر کلیک نمایید:

مقاله با عنوان: تحلیل پارامترهای فرآیند تیوب هیدروفرمینگ با روش اجزاء محدود برای چند سطح مقطع مختلفنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: قالب های هیدروفرمینگ، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.