google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o آموزش کتیا، ساخت قطعات ورق در محیط Sheet Metal Production نرم افزار CATIA
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

آموزش کتیا، ساخت قطعات ورق در محیط Sheet Metal Production نرم افزار CATIA
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : سه شنبه 7 ارديبهشت 1395

 

در محیط Sheet metal Production نرم افزار کتیا، قطعه مدل شده در محیط Generative Sheet Metal Design از نظر قابلیت ساخت (Manufacturing) مورد بررسی قرار می گیرد. تحلیل Self Overlapping Checking System از این دسته بررسی ها برای یافتن ناحیه های دارای هم پوشانی می باشد. تركیب قابلیت های محیط Sheet metal Production و Generative Sheet Metal Design تمامی مراحل طراحی تا تولید این نوع قطعات را پوشش می دهد. برای خم كردن ورق هایی با ضخامت و جنس های متفاوت حداقلی برای شعاع داخلی وجود دارد كه در صورت خم شدن ورق با شعاعی كمتر از آن، ورق به علت تنش های وارده به ناحیه خارجی خم ممكن است دچار شكست شود. با تكیه بر این تئوری و تهیه جدولی از ورق های استاندارد و مشخص كردن حداقل شعاع خم برای هر كدام از آنها از ایجاد این عیب در ساخت قطعات جلوگیری می شود. محیط Sheet metal Production ابزاری دارد كه پس از پایان طراحی قطعه در محیط Generative Sheet Metal Design می توان خم های موجود در قطعه را با این جداول استاندارد مقایسه كرد تا هرگونه مغایرت در خصوص عدم رعایت حداقل شعاع داخلی خم به طراح گزارش داده شود.

بازبینی شعاع خم؛ تشخیص عدم تطابق شعاع خم با استاندارد ورق - تشخیص یك همپوشانی در گسترده قطعه

آموزش ساخت قطعات ورق در محیط Sheet metal Production نرم افزار CATIA، یکی از کتاب های مرجع و کاربردی در زمینه آموزش بررسی و نحوه ساخت قطعات ورق در نرم افزار کتیا می باشد و کلیه دستورات محیط Sheet Metal Production نرم افزار کتیا در این کتاب به طور کامل شرح داده شده است. این کتاب مشتمل بر 44 صفحه، به زبان انگلیسی روان، تایپ شده، به همراه تصاویر رنگی، با فرمت PDF، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

Getting Started

Entering The Workbench
Recognizing Walls
Using the Bending Wizard
Unfolding the Part
Checking Overlapping
Saving As DXF

User Tasks

Recognizing Walls
Using the Bending Wizard
Checking Features
Checking Overlapping
Checking Bend Radius
Checking Feature Fold/Unfold Visibility
Unfolding
Saving As DXF

Workbench Description

Menu Bar
Tool Bars
Specification Tree

Glossary
Index

* توجه: کاربران نگران زبان انگلیسی کتاب نباشند. حتی کاربرانی که سر انگشتی زبان انگلیسی یاد دارند قادر خواهند بود از این کتاب بهره کافی را ببرند. لازم به ذکر است که آموزش ساخت قطعات ورق در محیط Sheet metal Production نرم افزار CATIA در این کتاب به صورت پله پله (Step to Step) همراه با تصاویر واضح و رنگی می باشد.

جهت دانلود آموزش ساخت قطعات ورق در محیط Sheet metal Production نرم افزار CATIA برلینک زیر کلیک نمایید:

آموزش کتیا، ساخت قطعات ورق در محیط Sheet Metal Production نرم افزار CATIAنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: Sheet Metal Design، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.