google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o آموزش کتیا، آموزش استخراج نمایه های ماشینکاری از نمایه های قطعه در محیط Prismatic Machining Preparat
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

آموزش کتیا، آموزش استخراج نمایه های ماشینکاری از نمایه های قطعه در محیط Prismatic Machining Preparat
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : پنج شنبه 2 ارديبهشت 1395

 

محیط Prismatic Machining Preparation Assistant نرم افزار کتیا، به عنوان یك محیط كاری مستقل CATIA V5 نیست، بلكه قابلیتی است كه به محیط های كاری دیگر افزوده می شود. نوار ابزارهای محیط Prismatic Machining Preparation Assistant به نوار ابزارهای محیط Prismatic Machining و محیط Advanced Machining افزوده می شود. با ابزاری كه به واسطه نصب محیط Prismatic Machining Preparation Assistant در محیط Prismatic Machining در اختیار كاربر قرار می گیرد، می توان به صورت خودكار با استفاده از نمایه های قطعه نمایه های ماشینكاری را استخراج كرد. مثلا نرم افزار بعد از اجرای فرمان مربوط به عملیات سوراخ كاری قسمت هایی را كه باید سوراخ شود، نوع سوراخ و مشخصات آن را به صورت خودكار تشخیص می دهد و ابزار مناسب را برای آن انتخاب می كند. كاربر تنها باید با ویرایش اطلاعات ثبت شده در درخت طراحی جزئیات را تغییر دهد و پارامتر های مربوط به عملیات ماشینكاری تشخیص داده شده توسط سیستم را تعریف نماید. اگر كاربر این ابزار را در اختیار نداشته باشد باید تك تك مراحل ماشینكاری و نوع عملیات مربوطه را تشخیص دهد و با استفاده از فرمان های محیط Prismatic Machining آنها را ایجاد كند. این قابلیت به برنامه نویسان عملیات ماشینكاری اجازه می دهد تا رابطه ای بین محیط Part Design و مجموعه محیط های كاری Machining ایجاد نمایند...

آموزش استخراج نمایه های ماشینکاری از نمایه های قطعه در محیط Prismatic Machining Preparation Assistant نرم افزار CATIA، یکی از کتاب های مفید و کاربردی در زمینه ماشینکاری در نرم افزار کتیا می باشد. این کتاب مشتمل بر 80 صفحه، به زبان انگلیسی روان، تایپ شده، به همراه تصاویر رنگی، با فرمت PDF، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

Getting Started

Open the Design Part and Start the Workbench
Automatically Create All Machinable Features
Open the Manufacturing View
Browse Axial Machinable Features
Browse Prismatic Machining Areas

User Tasks

Globally Create All Machinable Features
Locally Create Machinable Features
Create an Axial Operation on a Machinable Feature
Create a Milling Operation on a Machinable Feature
Select Machinable Features Using the Search Command
Automatically Create Machining Patterns
Create a Machining Pattern on Machinable Features
Create a Machining Process for Machinable Features
Apply a Machining Process on Machinable Features
Associativity of Prismatic Machining Area

Workbench Description

Toolbars
Reference Information
Prismatic Machining Area Features
Axial Machinable Features
Associativity

Glossary
Index

* توجه: کاربران نگران زبان انگلیسی کتاب نباشند. حتی کاربرانی که سر انگشتی زبان انگلیسی یاد دارند قادر خواهند بود از این کتاب بهره کافی را ببرند. لازم به ذکر است که آموزش استخراج نمایه های ماشینکاری از نمایه های قطعه در محیط Prismatic Machining Preparation Assistant نرم افزار CATIA در این کتاب به صورت قدم به قدم (Step to Step) همراه با تصاویر واضح و رنگی می باشد.


جهت دانلود آموزش استخراج نمایه های ماشینکاری از نمایه های قطعه در محیط Prismatic Machining Preparation Assistant نرم افزار CATIA برلینک زیر کلیک نمایید:نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: Part Design، Machining، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.