google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o آموزش کتیا، آموزش آنتروپومتری انسان در محیط Human Measurements Editor نرم افزار CATIA
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

آموزش کتیا، آموزش آنتروپومتری انسان در محیط Human Measurements Editor نرم افزار CATIA
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : چهار شنبه 1 ارديبهشت 1395

 

امکانات محیط Human Measurements Editor نرم افزار کتیا، به طراح اجازه می دهد تا خصوصیات ابعادی یك انسان یا ویژگی های آنتروپومتری (بررسی رابطه نسبی بین هیكل، وزن و ابعاد اجزاء بدن) را بهتر مدیریت كند. یكی از موضوعات مهم در این حیطه توجه به جنسیت و ملیت است كه خصوصیات ابعادی را تحت تاثیر قرار می دهد. در محیط Human Measurements Editor امكان تعیین جنسیت و ملیت مدل فراهم شده است. توجه به ملیت طراحی را در كشورهای مختلف تحت تاثیر قرار می دهد. عدم توجه به این فاكتور و مسائل فرهنگی در استفاده از یك محصول در كشور دیگری باعث خسارت های جانی و مالی جبران ناپذیری خواهد شد. در نظر گرفتن این موضوع برای تولید كنندگانی كه محصولات آنها در بازارهای جهانی توزیع می شود حیاتی است.

محیط Human Measurements Editor علاوه بر پوشش 5 ملیت به صورت پیش فرض (آمریكایی، كانادایی، فرانسوی، ژاپنی و كره ای) قابلیت ایجاد مدل دیجیتالی از ملیت مورد نظر كاربر را نیز دارد. در محیط مجازی CATIA V5 كاربر ابزاری در اختیار دارد تا بتواند ملیت مدل را انتخاب كند و به تبع این انتخاب، فرم بدن، ابعاد اعضاء، وزن و مركز ثقل مدل دیجیتالی تحت تاثیر قرار می گیرد. این اطلاعات از داده های آماری هر كشور در مورد خصوصیات ابعادی مردم آن كشور تهیه می شود. همچنین بر اساس اطلاعات آماری، كاربر مشخص می كند كه مدل طراحی شده چند درصد از جمعیت آماری را پوشش دهد. در محیط Human Measurements Editor نرم افزار کتیا 103 متغیر آنتروپومتری پارامتریك قابل تعریف است...

تعریف دقیق پارامترهای ابعادی یك انسان دیجیتالی

آموزش آنتروپومتری انسان در محیط Human Measurements Editor نرم افزار CATIA، یکی از کتاب های مفید و کاربردی در زمینه مدیریت خصوصیات ابعادی یك انسان و ویژگی های آنتروپومتری (بررسی رابطه نسبی بین هیكل، وزن و ابعاد اجزاء بدن) با نرم افزار کتیا می باشد. این کتاب مشتمل بر 95 صفحه، به زبان انگلیسی روان، تایپ شده، به همراه تصاویر رنگی، با فرمت PDF، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

Getting Started

Access from the Start Menu
Access Using the Specification Tree
Access from the Manikin Tools Toolbar

User Tasks

Editing Anthropometric Variables
Entering New Values
Changing Variable Management from Automatic to Manual
Changing the Gender of a Manikin
Changing Manikin Display Attributes
Using Anthropometric Memos
Recovering Initial Settings
Using Predefined Postures
Using the Anthropometric Filter
Anthropometric Copy/Paste Functions
Anthropometry Catalog Management
User-defined Population Databases
Determining the Current Nationality of a Manikin
Changing the Nationality of a Manikin
Adding a User-defined Population
Removing a User-defined Population
Interpolation Management
Using Anthropometric Variables in Formulas
Creating a Population File
Anthropometric Variables

Workbench Description

Human Measurements Editor Menu Bar
Anthropometry Editor Toolbar

Glossary
Index
 

* توجه: کاربران نگران زبان انگلیسی کتاب نباشند. حتی کاربرانی که سر انگشتی زبان انگلیسی یاد دارند قادر خواهند بود از این کتاب بهره کافی را ببرند. لازم به ذکر است که آموزش آنتروپومتری انسان در محیط Human Measurements Editor نرم افزار CATIA در این کتاب به صورت قدم به قدم (Step to Step) همراه با تصاویر واضح و رنگی می باشد.


جهت دانلود آموزش آنتروپومتری انسان در محیط Human Measurements Editor نرم افزار CATIA برلینک زیر کلیک نمایید:

 نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: Ergonomic Design، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.