google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o آموزش متلب، جزوه آموزش محاسبه معکوس ماتریس با استفاده از کوفاکتور Cofactor در نرم افزار MATLAB
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

آموزش متلب، جزوه آموزش محاسبه معکوس ماتریس با استفاده از کوفاکتور Cofactor در نرم افزار MATLAB
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : پنج شنبه 20 خرداد 1395

در جبر خطی کوفاکتور (یا گاهی مکمل”adjunct”) به ساختاری گفته می شود که هم در محاسبه دترمینان و هم در محاسبه معکوس یک ماتریس مربعی کاربرد دارد. بطور خاص برای هر عضو (i,j) در یک ماتریس مربعی یک عدد بنام کوفاکتور (i,j) محاسبه می گردد که در ماتریسی با نام کوفاکتور برای محاسبه ی معکوس ماتریس مربعی مورد استفاده قرار می گیرد.

جزوه آموزش محاسبه معکوس ماتریس با استفاده از کوفاکتور Cofactor در نرم افزار MATLAB، حاوی برنامه MATLAB برای کوفاکتور نوشته شده می باشد و با دریافت ماتریس ورودی A ماتریس کوفاکتور را برای یک ماتریس مربعی n x n تولید می نماید و با استفاده از رابطه بالا معکوس ماتریس ورودی A را محاسبه می نماید adj (A ترانهاده ماتریس کوفاکتور است). نهایتا برنامه در خروجی ماتریس کوفاکتور و ماتریس معکوس A را نمایش خواهد داد.

همچنین به همراه فایل جزوه بالا m فایل استفاده شده در این جزوه آموزشی، در فایل rar دانلود شده موجود می باشد. این جزوه مشتمل بر 6 صفحه، به زبان انگلیسی، تایپ شده، با فرمت PDF، گردآوری شده است.

جهت دانلود جزوه آموزش محاسبه معکوس ماتریس با استفاده از کوفاکتور Cofactor در نرم افزار MATLAB، بر لینک زیر کلیک نمایید:

آموزش متلب، جزوه آموزش محاسبه معکوس ماتریس با استفاده از کوفاکتور Cofactor در نرم افزار MATLABنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: کتاب و جزوات متلب MATLAB، پکیج ویژه و نرم افزارهای کاربردی، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.