google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o آموزش انسیس، جزوه آموزش طراحی توربین محوری در نرم افزار ANSYS BladeModeler
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

آموزش انسیس، جزوه آموزش طراحی توربین محوری در نرم افزار ANSYS BladeModeler
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : شنبه 15 خرداد 1395

نرم افزار ANSYS BladeModeler یکی از ابزارهایی است که برای مدل سازی انواع مختلف پره ها (توربین، کمپرسور، پمپ و …) در انسیس مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار یکی از محصولات شرکت ANSYS می باشد. این نرم افزار به راحتی می تواند تمامی پره ها را با پارامترهای مختلف برای یک تولید شبکه مناسب، ترسیم نماید. در این نرم افزار می توان هندسه پره را به راحتی و با دقت بسیار بالایی در مدت زمان کوتاهی رسم نمود. این کار در نرم افزار های دیگر از قبیل CATIA یا SolidWorks بسیار دشوار و زمان بر می باشد. این نرم افزار زمانی قابل استفاده است که ANSYS Workbench بروی سیستم نصب شده باشد. شرکت نرم افزار انسیس در مورد این نرم افزار توضیح زیر را به طور اجمالی ارائه نموده است:

“BladeModeler is a specialized, easy‐to‐use tool for the  rapid 3‐D design of rotating machinery components.“

این جعبه ابزار شامل زیر مجموعه های زیر می باشد:

  • Mean line sizing tools
  • Blade Gen
  • Design Modeler
  • Blade Editor

هر کدام از محیط های فوق دارای کاربردهای مختلفی می باشند. در این جزوه آموزشی ابتدا کاربران با مقدمات نرم افزار ANSYS BladeModeler آشنا شده و سپس طراحی مدل سه بعدی یک توربین محوری در این نرم افزار به طور کامل آموزش داده می شود. مراحل انجام این کار بدین صورت است که بعد از وارد نمودن اطلاعات هندسی پره توربین در نمای جانبی آن، منحنی‌های هاب و شرود اصلاح شده و همچنین محل ورودی سیال نیز مشخص می شود. در انتها نیز لبه حمله و لبه فرار پره اصلاح شده و نهایتا مدل آماده برای خروجی به نرم افزار ANSYS TurboGrid خواهد شد...

جزوه آموزش طراحی توربین محوری در نرم افزار ANSYS BladeModeler، مشتمل بر 187 صفحه، به زبان انگلیسی روان، تایپ شده، به همراه تصاویر با فرمت pdf، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

Chapter 1: Introduction

Chapter 2: Introduction to Workbench

Chapter 3: BladeModeler Interface

Chapter 4: BladeGen

Chapter 5: BladeEditor: Import BGD

Chapter 6: BladeEditor: Design Mode

Chapter 7: Axial Turbine Rotor

جهت دانلود جزوه آموزش طراحی توربین محوری در نرم افزار ANSYS BladeModeler بر لینک زیر کلیک نمایید:

آموزش انسیس، جزوه آموزش طراحی توربین محوری در نرم افزار ANSYS BladeModelerنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: نرم افزار ANSYS، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.