google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o تحقیق با عنوان: مقدمات طراحی قالب های فلزی (Cutting Dies Design)
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

تحقیق با عنوان: مقدمات طراحی قالب های فلزی (Cutting Dies Design)
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : دو شنبه 13 ارديبهشت 1395

 

طراحی نوعی تصمیم گیری است كه با توجه به مطالب خواسته شده توسط طراح صورت گرفته و تصمیم نهایی به طرق مختلف به سفارش دهنده انتقال می یابد. راه های مختلفی جهت توضیح طرح به سفارش دهنده وجود دارد كه چند نمونه از آن ها عبارتند از: نمونه سازی، ترسیم نقشه و توضیح از روی آن برای سفارش دهنده، توضیح بیانی، ماكت سازی و...
امروزه كوتاه ترین، با صرفه ترین و بی نقص ترین روش انتقال تصمیم گرفته شده در كارهای صنعتی، ترسیم نقشه می باشد كه در مجامع صنعتی به عنوان یك زبان بین المللی كاربرد دارد. بر روی نقشه می توان به راحتی بحث ها و محاسبات مربوطه قبل از ساخت را روی طرح مربوطه انجام داد. با این عمل میزان هزینه و زمان ساخت دستگاه به حداقل مقدار ممكن تقلیل می یابد.

بدین ترتیب روشن است كه یك طراح صنعتی موفق كسی است كه به جزئیات نقشه كشی صنعتی آگاه و بر آن تسلط كافی داشته باشد. در اینجا به كلیه كسانی كه در زمینه طراحی قالب فعالیت دارند و یا علاقمند به طراحی بوده و هنوز در شروع كار می باشند توصیه می شود كه قبل از مطالعه هر مطلبی در این رابطه، به مطالعه مطالب نقشه كشی صنعتی پرداخته و كلیه مطالب آن را به خوبی فرا گیرند تا به هنگام طراحی بتوانند آنچه را كه در ذهن خود می پرورانند به راحتی بر روی كاغذ بیاورند.

مطلب دیگری را كه بایستی طراح به آن تسلط كافی داشته باشد، تصمیم گیری و به كار بردن مكانیزم ها و قطعات مناسب در موقعیت های مختلف یك طرح است و این امكان پذیر نیست مگر با مطالعه و تحقیق در مورد مطلب خواسته شده كه حاصل كار و تحقیق متخصصین مربوطه می باشد، در دست است.
در مورد طراحی قالب برش، بایستی طراح آن به كلیه اجزا، قطعات، مكانیزم ها، روش های ساخت قطعات، جنس و محاسبات مربوط به آنها آگاهی كامل داشته باشد...

تحقیق مقدمات طراحی قالب های فلزی (Cutting Dies) مشتمل بر 28 صفحه، تایپ شده، به همراه تصاویر و جداول، توسط مهندس علیزاده، با فرمت word جهت دانلود قرار داده شده تا به راحتی کاربر بتواند آن را به میل خود در صورت نیاز ویرایش نماید.

جهت دانلود تحقیق مقدمات طراحی قالب های فلزی (Cutting Dies) بر لینک زیر کلیک نمایید:

تحقیق با عنوان: مقدمات طراحی قالب های فلزی (Cutting Dies Design)نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: قالب های فلزی و برش، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.