google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o آموزش کتیا، ایجاد مسیر کابل های برق و انتقال تجهیزات در محیط Systems Routing نرم افزار CATIA
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

آموزش کتیا، ایجاد مسیر کابل های برق و انتقال تجهیزات در محیط Systems Routing نرم افزار CATIA
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : سه شنبه 7 ارديبهشت 1395

 

هدف از استفاده از محیط Systems Routing نرم افزار کتیا، ایجاد مسیر می باشد. مسیرهایی كه از آنها برای ایجاد لوله های انتقال مایعات، داكت های سیستم تهویه، كانال های لازم برای عبور كابل های برق و كانوایرهای انتقال تجهیزات استفاده می شود. مقاطع هر كدام از این سیستم ها در كاتالوگ هایی وجود دارد تا با اضافه كردن آنها به مسیر ایجاد شده، سیستم مورد نظر طراحی شود. با مدل كردن دیجیتالی فضای داخلی یك كارخانه یا یك كشتی می توان مسیرها و فضای لازم برای عبور این مسیرها را تعیین و آنها را با هدف ایجاد یك چیدمان مطلوب بهینه كرد.

طراح می تواند مسیر های مورد نظر را از نقاط دلخواه عبور دهد (مختصات این نقاط از قبل در یك فایل متنی ذخیره شده است و وارد محیط Systems Routing می شود) و با ایجاد انشعابات و اتصالات مورد نیاز برای عبور مسیر ها از محل مورد نظر و ایجاد اتصالات مناسب برای اتصال لوله و كانال ها به یكدیگر چیدمان بهینه را قبل از ایجاد فضای كارخانه برای پرهیز از هرگونه دوباره كاری و صرف هزینه های هنگفت در طراحی مجدد فضاها در محیط مجازی CATIA V5 شبیه سازی و با بررسی طرح ایراداتی مانند برخورد مسیرها را رفع كند. با توجه به اینكه هر كدام از این سیستم ها توسط شركت های مستقل طراحی می شوند، استفاده از محیط Systems Routing و مجموعه محیط های كاری DMU مجموعه ای را برای مدیریت فضای موجود و جلوگیری از برخوردها به وجود می آورد؛ یعنی هر نقطه از فضا را تنها به یك موضوع اختصاص داد...

آموزش ایجاد مسیر کابل های برق و انتقال تجهیزات در محیط Systems Routing نرم افزار CATIA، یکی از کتاب های مرجع و کاربردی در زمینه آموزش ایجاد مسیر عبور كابل های برق و كانوایرهای انتقال تجهیزات، لوله های انتقال مایعات، داكت های سیستم تهویه در نرم افزار کتیا می باشد. این کتاب مشتمل بر 64 صفحه، به زبان انگلیسی روان، تایپ شده، به همراه تصاویر رنگی، با فرمت PDF، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

Getting Started

Entering the Systems Routing Workbench

Creating a Conveyor System

Creating a Network

Routing a Run

Placing Parts on a Run

Basic Tasks

General Layout Tools

Creating a Distribution

System

Creating a Logical Line

Routing Runs

Modifying Runs

Placing Parts

Advanced Tasks

Advanced Layout Tools

Customizing

Customizing the Dictionary of Types

Creating a Catalog

Workbench Description

Systems Routing Tool Bar

General Design Tool Bar

General Environment Tool Bar

Glossary

جهت دانلود آموزش ایجاد مسیر کابل های برق و انتقال تجهیزات در محیط Systems Routing نرم افزار CATIA برلینک زیر کلیک نمایید:

آموزش کتیا، ایجاد مسیر کابل های برق و انتقال تجهیزات در محیط Systems Routing نرم افزار CATIAنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: Analysis & Simulation، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.