google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o پروژه با عنوان: تحلیل یک صفحه خمشی تحت بار گسترده ثقلی در نرم افزار MATLAB
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)

پروژه با عنوان: تحلیل یک صفحه خمشی تحت بار گسترده ثقلی در نرم افزار MATLAB
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : شنبه 14 فروردين 1395

پروژه حاضر، تحلیل یک صفحه خمشی (Bending Plate) به روش اجزاء محدود می باشد که در وسط آن یک سوراخ لوزی شکل مربعی به قطر 120cm قرار دارد. جزئیات بیشتر مربوط به هندسه این پروژه در شکل زیر نشان داده شده است.

روش مورد استفاده در این پروژه استفاده از عناصر ایزوپارامتریک می باشد که برای جلوگیری از ایجاد پدیده قفل شوندگی برشی در قسمت مربوط به تشکیل ماتریس سختی برشی از روش انتگرال گیری کاهش یافته استفاده شده است. البته برای بررسی تاثیر این پدیده یک بار برنامه بدون استفاده از انتگرال گیری کاهش یافته اجرا شد و نتایج آن با حالت استفاده از انتگرال گیری کاهش یافته و نتایج بدست آمده از نرم افزار ANSYS مقایسه شده است...

پروژه روش های اجزاء محدود (تحلیل یک صفحه خمشی تحت بار گسترده ثقلی در نرم افزار Matlab)، مشتمل بر 58 صفحه با فرمت pdf، تایپ شده، به زبان فارسی، به همراه روابط ریاضی در محیط نرم افزار MATLAB به ترتیب زیر گردآوری شده است:

جهت دانلود پروژه روش های اجزاء محدود (تحلیل یک صفحه خمشی تحت بار گسترده ثقلی در نرم افزار Matlab) برلینک زیر کلیک نمایید:

پروژه با عنوان: تحلیل یک صفحه خمشی تحت بار گسترده ثقلی در نرم افزار MATLABنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: موضوعات مرتبط: نرم افزار MATLAB، پروژه و مقالات متلب MATLAB، نرم افزار ANSYS، ،
:: برچسب‌ها: ماتریس, ایزوپارامتریک, روش انتگرال گیری, نرم افزار ANSYS, MATLAB, اجزاء محدود, پروژه, Bending Plate,


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.