google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o آموزش آدامس، کتاب آموزش کامل شبیه سازی در نرم افزار ADAMS
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)


صفحه قبل 1 2 صفحه بعد

آموزش آدامس، کتاب آموزش کامل شبیه سازی در نرم افزار ADAMS
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : چهار شنبه 8 ارديبهشت 1395

 

 

ADAMS یکی از قویترین، پرمصرف ترین و معروف ترین نرم افزارهای شبیه سازی سیستم های مکانیکی است. نام این نرم افزار مخفف Automatic Dynamic Analysis of Mechanical system است و حدود 25 سال پیش در دانشگاه میشیگان توسط Ann Arbor پایه ریزی شد. قابلیت اصلی این نرم افزار ایجاد Functional Virtual Prototype یا نمونه ی آزمایشی مجازی از این طرح می باشد. با توجه به این توانایی، تیم مهندسی قادر خواهد بود قبل از اقدام به ساخت نمونه اولیه ی فیزیکی طراحی، تست، مرور و بهینه سازی یک طرح یا یک سیستم مکانیکی را به راحتی و با هزینه و زمان کمتر انجام دهند.

کتاب آموزش کامل شبیه سازی در نرم افزار ADAMS، یک کتاب آموزشی جامع، مفید و کاربردی از آموزش کامل شبیه سازی نرم افزار ADAMS می باشد. الگوی آموزشی این کتاب مبتنی بر آموزش با مثال می باشد. این کتاب مشتمل بر 333 صفحه، در 25 بخش، به زبان انگلیسی روان و به همراه تصاویر رنگی هر محیط و نوار ابزارها، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

 

Chapter 1: Welcome to Basic ADAMS Training

Chapter 2: Stamping Mechanism

Chapter 3: ADAMS/View Interface Overview

Chapter 4: ADAMS/PostProcessor Interface Overview

Chapter 5: Falling Stone

Chapter 6: Projectile Motion

Chapter 7: One DOF Pendulum

Chapter 8: Inclined Plane

Chapter 9: Lift Mechanism I

Chapter 10: Lift Mechanism II

Chapter 11: Lift Mechanism III

Chapter 12: Suspension System I

Chapter 13: Suspension System II

Chapter 14: Suspension-Steering System

Chapter 15: Spring-Damper

Chapter 16: Nonlinear Spring

Chapter 17: Suspension-Steering System II

Chapter 18: Hatchback I

Chapter 19: Hatchback II

Chapter 20: Hatchback III

Chapter 21: Cam-Rocker-Valve

Chapter 22: Target Practice I

Chapter 23: Target Practice II

Chapter 24: Recommended Practices

Chapter 25: Switch Mechanism Workshop

 

جهت دانلود کتاب آموزش کامل شبیه سازی در نرم افزار ADAMS برلینک زیر کلیک نمایید:

آموزش آدامس، کتاب آموزش کامل شبیه سازی در نرم افزار ADAMS:: موضوعات مرتبط: نرم افزار ADAMS، ،

آموزش آدامس، شبیه سازی و آنالیز سیستم تعلیق و فرمان خودرو با نرم افزار آدامس ADAMS/car
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : شنبه 28 فروردين 1395

در اغلب ماشین ها و دستگاه های صنعتی رفتار و حرکات هماهنگ و هدف دار مجموعه ی اجزاء و اعضاء، سیستمی دینامیکی را ایجاد می کند، که مهندس طراح در اولین گام گریزی به جز تجزیه و تحلیل حرکت ها و نیروها در آن را ندارد. از طریق این مرحله است که نهایتا به فازهای بهینه سازی و طراحی و استاندارد سازی و ... دسترسی می یابد. در تحلیل سیستم های دینامیکی اعتبار نتایج   بستگی مستقیم به میزان بالا بودن دقت و پرهیز از فرضیات ساده کننده در مدل سازی دارد. دستیابی به نتایجی معتبر و اطمینان از محصولات مربوط به آن به جز از طریق بکارگیری نرم افزارهای صنعتی پیشرفته، بسیار سخت، پرهزینه و چه بسا در شرایط رقابت جهانی صنعت غیر ممکن است.

یکی از این نرم افزارهای پر استفاده در صنعت که در شبیه سازی های دینامیکی بکار می رود نرم افزار ADAMS می باشد که در این پایان نامه ابتدا شرح مختصری از سیستم تعلیق و اجزای آن داه می شود و سپس همه ی بخش های نرم افزار معرفی می شود و پس از آن بخش ADAMS/ CAR بطور کامل شرح داده می شود، که شامل طراحی و ساخت سیستم تعلیق و فرمان جلوی خودروی مزدا i1600 و Bi2000 و سپس تست آن مطابق با شرایط تست های استاندارد می باشد.

پایان نامه مورد نظر مشتمل بر 136 صفحه، تایپ شده، به همراه تصاویر رنگی، تشریح نوار ابزارها و دستورات نرم افزار ADAMS، با فرمت word جهت دانلود قرار داده شده تا به راحتی کاربر بتواند آن را به میل خود در صورت نیاز ویرایش نماید.

همچنین این پایان نامه می تواند یک منبع مناسب جهت علاقمندان به آنالیز مهندسی با نرم افزار ADAMS باشد.

جهت دانلود پایان نامه کارشناسی مهندسی مکانیک گرایش خودرو - شبیه سازی و آنالیز سیستم تعلیق و فرمان خودرو با نرم افزار آدامس ADAMS/car برلینک زیر کلیک نمایید:

آموزش آدامس، شبیه سازی و آنالیز سیستم تعلیق و فرمان خودرو با نرم افزار آدامس ADAMS/car:: موضوعات مرتبط: نرم افزار ADAMS، ،

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.