google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o مجموعه آموزش نرم افزار حل معادلات مهندسی (Engineering Equations Solver)
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)


صفحه قبل 1 2 صفحه بعد

مجموعه آموزش نرم افزار حل معادلات مهندسی (Engineering Equations Solver)
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : دو شنبه 6 شهريور 1396

نرم افزار EES مخفف Engineering Equations Solver می باشد. ساده ترین قابلیت EES حل دستگاه معادلات جبری (شامل معادلات غیر خطی) است. یعنی کافی است شما معادلات و داده های لازم برای حل یک مسئله را وارد نمایید و این نرم افزار پاسخ محاسبات را به شما خواهد داد. با پردازنده متنی موجود در EES می توانید معادلات را همانگونه که آنها را می بینید بدون توجه به جایگاه متغیرها در برنامه وارد نمایید. همچنین EES می تواند معادلات دیفرانسیل و معادلات مختلط را نیز حل نماید. محاسبات بهینه سازی، رگرسیون خطی و غیر خطی، رسم نمودار با دقت بالا و تحلیل عدم اطمینان را انجام دهد و حتی انیمیشن های مهندسی بر پایه محاسبات بسازد. این نرم افزار واحدهای مختلف فیزیکی را می شناسد و کنترل می نماید...

ریاضیات مهندسی پیشرفته

نرم افزار حل مسائل ریاضی پیشرفته

مقدمات معادلات دیفرانسیل و مسائل مقدار مرزی

مجموعه آموزش نرم افزار حل معادلات مهندسی (Engineering Equations Solver)، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

فایل 1: کتاب راهنمای نرم افزار Engineering Equations Solver

کتاب مورد نظر مشتمل بر 7 فصل، 232 صفحه، با فرمت PDF، به زبان انگلیسی، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

Chapter 1: Getting Started

Chapter 2: EES Windows

Chapter 3: Menu Commands

Chapter 4: Built-in Functions

Chapter 5: Functions, Procedures, Modules, and Subprograms

Chapter 6: External Functions and Procedures

Chapter 7: Advanced Features

فایل 2: جزوه راهنمای نرم افزار Engineering Equations Solver

جزوه مورد نظر مشتمل بر 15 درس، 37 صفحه، با فرمت PDF، به زبان فارسی، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

درس 1: حل اولین معادله و استفاده از بخش معادلات فرمت شده

 • استفاده از واحدهای فیزیکی

درس 2: نوشتن معادلات خوش فرم

 • نوشتن زیرنویس ها و توان ها
 • نوشتن حروف یونانی
 • نوشتن کارکترهای خاص
 • توضیحات

درس 3: استفاده از ثابت ها

درس 4: تنظیم محدوده متغیرها

درس 5: استفاده از توابع ریاضی و ترمودینامیک

 • کتابخانه های خواص ترمودینامیکی مختلف و نحوه استفاده از انها

درس 6: استفاده از کتابخانه انتقال حرارت و سیالات

درس 7: استفاده از جدول محاسباتی و رسم نمودار

درس 8: رسم چند منحنی با دامنه های مختلف در یک نمودار

درس 9: دستورات پیش پردازنده

درس 10: استفاده از جدول برای انجام محاسبات تکراری (پیشرفته)

درس 11: نوشتن توابع در EES

درس 12: اضافه نمودن کتابخانه به نرم افزار

درس 13: ایجاد کتابخانه

درس 14: نوشتن برنامه های بزرگ (پیشرفته)

درس 15: نکات EES

 • افزودن تصویر
 • کاهش حجم فایل (ذخیره با فرمت فشرده)
 • توجه به یک خطر کوچک
 • چینش مناسب خطوط برنامه

فایل 3: جزوه راهنمای نرم افزار Engineering Equations Solver

جزوه مورد نظر مشتمل بر 23 صفحه، با فرمت PDF، به زبان فارسی، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

 • آغاز به کار
 • اجرای EES
 • اطلاعات اولیه
 • نمونه ای از حل یک مسئله ی ترمودینامیکی

فایل 4: مسائل حل شده در نرم افزار Engineering Equations Solver

فایل مورد نظر مشتمل بر 52 مسئله حل شده، با فرمت EES و به زبان انگلیسی، گردآوری شده است. برای مشاهده تمرینات ابتدا بایستی نرم افزار EES را که در همین مجموعه آموزشی جهت دانلود قرار داده شده است را نصب نمایید.

فایل 5: فایل نصب نرم افزار Engineering Equations Solver به همراه کرک فعال ساز آن

 

حل معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی (PDE) با نرم افزار متلب

جبر خطی پیشرفته برای مهندسین با استفاده از نرم افزار متلب

نمونه سوالات امتحانی پایان ترم دروس کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

 

جهت دانلود مجموعه آموزش نرم افزار حل معادلات مهندسی (Engineering Equations Solver)، بر لینک زیر کلیک نمایید:

مجموعه آموزش نرم افزار حل معادلات مهندسی (Engineering Equations Solver)

 

اگر به فراگیری مباحث مشابه مطلب بالا علاقه‌مند هستید، آموزش‌هایی که در ادامه آمده‌اند نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

Matlab C++ Math Library

تست های طبقه بندی شده ریاضیات مهندسی

مجموعه جزوات کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

آموزش جامع نرم افزار فورترن

حساب دیفرانسیل و انتگرال آدامز به همراه حل المسائل

ریاضیات مهندسی

تجزیه و تحلیل عددی با استفاده از متلب

ریاضیات مهندسی پیشرفته:: موضوعات مرتبط: کتاب و جزوات متلب MATLAB، پروژه و مقالات متلب MATLAB، نرم افزار ADAMS، نرم افزار Fortran، کتاب های مهندسی مکانیک، جزوات مهندسی مکانیک، اندازه گیری دقیق و آزمایشگاه، قید و بند، کتب و جزوات، مهندسی رباتیک، مهندسی صنایع، اجزاء ماشین، نگهداری و تعمیرات، پکیج ویژه و نرم افزارهای کاربردی، پروژه، ،
:: برچسب‌ها: EES, حل دستگاه معادلات, بهینه سازی محاسبات, رگرسیون خطی و غیر خطی, معادلات دیفرانسیل, نرم افزار حل مسائل, معادلات مختلط, ,

دانلود نرم افزار بهینه سازی شکل قطعات مکانیکی (AIMAS) به همراه جزوه آموزش فارسی
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : پنج شنبه 24 تير 1395

نیاز به تلفیق بهترین نرم‏ افزارها در هر رشته در کنار ساخت بستری که بتواند این ارتباطات بین نرم ‏افزاری را به صورت اتوماتیک انجام دهد، منجر به تولید نرم ‏افزار AIMAS گردید. نرم‏ افزار تولید شده AIMAS، می‏ تواند با نرم‏ افزارهای Catia، HyperMesh، Nastran و Adams تعامل داشته باشد و ارتباط بین آن‏ها را بر عهده گرفته و نقل و انتقال اطلاعات بین خروجی‏ های شان را مدیریت کند. نرم ‏افزار AIMAS تمام مراحل تغییرات در Catia و مش زنی در HyperMesh و تحلیل در Nastran و Adams را به صورت اتوماتیک و بدون دخالت کاربر انجام می‏ دهد، بطوری‏که باز و بسته کردن هر کدام از این نرم ‏افزارها، اجرای دستورات، ذخیره‏ سازی اطلاعات و ارتباط خروجی نرم ‏افزارها به یکدیگر را مدیریت می ‏کند. بنابراین می‏ توان هر تعداد تکرار را در آن برنامه ‏ریزی نمود.

روش کار به این صورت است که پس از دادن ورودی‏ ها و تعیین پارامترهای متغیر مورد نظر نرم ‏افزار مزبور هر بار نقشه قطعه مورد نظر را وارد Catia کرده و پس از اعمال تغییرات طراحی، مدل هندسی را ذخیره کرده و سپس آن را به منظور مش زدن وارد نرم ‏افزار HyperMesh می‏ کند. پس از مش زنی و اعمال بارها (که از تحلیل انجام شده در نرم ‏افزار Adams بدست آمده) و تعریف قیود، مدل را جهت تحلیل مقاومتی وارد نرم ‏افزار Nastran می‏ کند و این فرآیند را تا پایان تعداد مراحل تعیین شده با توجه به تغییر پارامترها، به طور اتوماتیک انجام می‏ دهد. در پایان کاربر قادر خواهد بود نتایج هر یک از مراحل را با توجه به اینکه مرحله PostProcessing هم در این نرم ‏افزار به صورت اتوماتیک انجام می‏ شود، مشاهده نماید. به علت اینکه نرم ‏افزار قادر است با نرم ‏افزار Matlab ارتباط برقرار کند، می‏ تواند بسیاری از عملیات ریاضی و کنترلی را پشتیبانی نماید بطوری‏که در نسخه کنونی نرم‏ افزار AIMAS کاربر قادر است نه تنها عملیات بهینه‏ سازی را با انواع مختلف الگوریتم ‏های ژنتیک و جستجو بهینه انجام دهد، بلکه قادر است در جهت هوشمندسازی سیستم مورد بررسی با الگوریتم ‏های شبکه ‏های عصبی نیز که در نرم ‏افزار Matlab پیاده ‏سازی شده است، گام بردارد که چنین رویکردی هنوز در هیچ یک از نرم‏ افزارهای تجاری دیده نشده ‏است.

** توجه: لازم به ذکر است که به همراه نرم افزار بالا، جزوه آموزش نرم افزار AIMAS (به زبان فارسی، 43 صفحه، با فرمت pdf) نیز جهت دانلود قرار داده شده است.

جهت دانلود نرم افزار بهینه سازی شکل قطعات مکانیکی (AIMAS) به همراه جزوه آموزش فارسی، بر لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود نرم افزار بهینه سازی شکل قطعات مکانیکی (AIMAS) به همراه جزوه آموزش فارسی:: موضوعات مرتبط: نرم افزار ADAMS، پکیج ویژه و نرم افزارهای کاربردی، ،
:: برچسب‌ها: AIMAS,

پروژه شبیه سازی و آنالیز سیستم تعلیق و فرمان خودرو با نرم
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : جمعه 10 ارديبهشت 1395

 

در اغلب ماشین ها و دستگاه های صنعتی رفتار و حرکات هماهنگ و هدف دار مجموعه ی اجزاء و اعضاء، سیستمی دینامیکی را ایجاد می کند، که مهندس طراح در اولین گام گریزی به جز تجزیه و تحلیل حرکت ها و نیروها در آن را ندارد. از طریق این مرحله است که نهایتا به فازهای بهینه سازی و طراحی و استاندارد سازی و ... دسترسی می یابد. در تحلیل سیستم های دینامیکی اعتبار نتایج   بستگی مستقیم به میزان بالا بودن دقت و پرهیز از فرضیات ساده کننده در مدل سازی دارد. دستیابی به نتایجی معتبر و اطمینان از محصولات مربوط به آن به جز از طریق بکارگیری نرم افزارهای صنعتی پیشرفته، بسیار سخت، پرهزینه و چه بسا در شرایط رقابت جهانی صنعت غیر ممکن است.

یکی از این نرم افزارهای پر استفاده در صنعت که در شبیه سازی های دینامیکی بکار می رود نرم افزار ADAMS می باشد که در این پروژه  ابتدا شرح مختصری از سیستم تعلیق و اجزای آن داه می شود و سپس همه ی بخش های نرم افزار معرفی می شود و پس از آن بخش ADAMS/ CAR بطور کامل شرح داده می شود، که شامل طراحی و ساخت سیستم تعلیق و فرمان جلوی خودروی مزدا i1600 و Bi2000 و سپس تست آن مطابق با شرایط تست های استاندارد می باشد.

پروژه مورد نظر مشتمل بر 136 صفحه، تایپ شده، به همراه تصاویر رنگی، تشریح نوار ابزارها و دستورات نرم افزار ADAMS، با فرمت word جهت دانلود قرار داده شده تا به راحتی کاربر بتواند آن را به میل خود در صورت نیاز ویرایش نماید.

همچنین این پروژه  می تواند یک منبع مناسب جهت علاقمندان به آنالیز مهندسی با نرم افزار ADAMS باشد.

جهت دانلود پروژه  شبیه سازی و آنالیز سیستم تعلیق و فرمان خودرو با نرم افزار آدامس ADAMS/car بر لینک زیر کلیک نمایید:

شبیه سازی و آنالیز سیستم تعلیق و فرمان خودرو با نرم افزار آدامس:: موضوعات مرتبط: نرم افزار ADAMS، مهندسی خودرو، اجزاء ماشین، ،

آموزش آدامس، کتاب آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار ADAMS
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : چهار شنبه 8 ارديبهشت 1395

 

قدم اول: معرفی 3 محیط کاربردی نرم افزار آدامس ADAMS:

محیط ADAMS/View:

در محیط Adams/view می توان با استفاده از ابزارهای قدرتمند موجود در آن اجزا تشكیل دهنده مدل مكانیكی را به راحتی ایجاد نمود و مكانیزم مطلوب را مدل سازی کرد. Adams/view این امكان را به كاربر می دهد تا حركت مكانیزم را شبیه سازی نماید و جهت یافتن طرح بهینه و مطلوب مكانیزم مذكور متغیرات طراحی خود را مورد ارزیابی قرار دهد.

محیط ADAMS/Car:

ADAMS/Car یك محیط ویژه برای مدل سازی وسایل نقلیه می باشد. با استفاده از آن می توان به سرعت زیر ساختارهای مربوط به یك وسیله نقلیه را ایجاد كرده و سپس آن ها را به منظور ملاحظه رفتار و عملكردشان تحلیل نمود. با تعریف كردن زیر سیستم های وسیله نقلیه نظیر بدنه، جلوبندی، سیستم تعلیق، سیستم فرمان و... می توان كلیه آن ها را در محیط ADAMS/Car مونتاژ نمود و بررسی ها و تحلیل های مورد نظر بر روی كل سیستم را در ADAMS/Car انجام داد.

محیط ADAMS/Engine:

ADAMS/Engine محیط ویژه ای را برای مدل سازی موتورهای احتراق داخلی در اختیار كاربر قرارمی دهد. با استفاده از آن می توان به سرعت زیر سیستم های مربوط به یك موتور احتراق داخلی نظیر سیلندر پیستون، میل لنگ، سوپاپ و ... را ایجاد و مونتاژ نمود و در نهایت عملكرد سیستم را مورد بررسی قرار داد. بر اساس نتایج ADAMS/Engine می توان به منظور ارزیابی اثرات متغیرات سیستم، در مولفه های سازنده موتور تغییراتی ایجاد نمود.

قدم دوم: معرفی فایل آموزشی که کاربران می توانند دانلود نمایند:

کتاب آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار ADAMS، یک کتاب آموزشی جامع و کم نظیر از آموزش نرم افزار ADAMS می باشد. الگوی آموزشی این کتاب مبتنی بر آموزش با مثال و تشریح کلیه دستورات نرم افزار می باشد. این کتاب مشتمل بر 1683 صفحه، به زبان انگلیسی روان و به همراه تصاویر رنگی هر محیط و نوار ابزارها، گردآوری شده است.

جهت دانلود کتاب آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار ADAMS برلینک زیر کلیک نمایید:

آموزش آدامس، کتاب آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار ADAMS:: موضوعات مرتبط: نرم افزار ADAMS، ،

آموزش آدامس، کتاب حل المسائل حساب دیفرانسیل و انتگرال با نرم افزار ADAMS
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : چهار شنبه 8 ارديبهشت 1395

 

قدم اول: معرفی قابلیت های نرم افزار آدامس ADAMS:

با بهره گیری از بخش های مختلف در نظر گرفته شده در این نرم افزار می توان با شبیه سازی حرکتی سیستم مکانیکی، تست سینماتیکی سیستم، اندازه گیری نیروهای وارد بر اتصالات و ... عمر قطعه در چرخه کاری را تعیین نموده و مکان دهی قطعات را به صورت بسیار دقیقی انجام داد. ماژول های اختیاری ای که با آدامس در دسترس است اجازه می دهد تا کاربران با استفاده از اجزای مکانیکی، پنیوماتیک، هیدرولیک، الکترونیک و کنترل سیستم های فن آوری برای ساخت و آزمایش نمونه های مجازی اولیه که به محاسبه دقیق برای تعاملات بین این زیر سیستم ها است بپردازند. قابلیت های کلیدی نرم افزار Adams عبارتند از:

 • پویا نمایی چند سطحی و نمایش حرکت اجسام به صورت سه بعدی و تجزیه و تحلیل آن ها
 • ایجاد و آزمایش نمونه ی مجازی از سیستم های مکانیکی
 • صرف هزینه و زمان کمتری برای ایجاد و تست
 • در برگرفتن فیزیک واقعی، حل معادلات سینماتیک، آمار، شبه استاتیک و دینامیک به صورت هم زمان
 • شبیه سازی حرکتی سیستم مکانیکی، تست سینماتیکی سیستم، اندازه گیری نیروهای وارد بر اتصالات و...

قدم دوم: معرفی فایل آموزشی که کاربران می توانند دانلود نمایند:

کتاب حل المسائل حساب دیفرانسیل و انتگرال با نرم افزار ADAMS، یک کتاب آموزشی مفید و بی نظیر از آموزش حل مسائل ریاضیات (حساب دیفرانسیل و انتگرال) در نرم افزار پیشرفته ADAMS می باشد. در این کتاب جامع بیش از 1000 مسئله حساب دیفرانسیل و انتگرال شامل:

(اعداد حقیقی، اعداد مختلط، اعداد مختلط و تبدیلات صفحه، دنباله عددی و سری عددی، تابع های پیوسته، مفهوم حد، مفهوم مشتق، تقریب خطی، نمودار تابع و کاربرد های آن، بهینه سازی، چند جمله ای تیلور، انتگرال یک متغییری، قضیه اساسی حساب دبرانسیل و انتگرال، انتگرال توابع گویا، محاسبه تقریبی انتگرال، انتگرال های ناسره، سری تیلور و سری توانی، سری فوریه و...)

با نرم افزار آدامس حل شده است. این کتاب مشتمل بر 672 صفحه، به زبان انگلیسی خیلی روان و مفهومی، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

Chapter 0: PRELIMINARIES

Chapter 1: LIMITS AND CONTINUITY

Chapter 2: DIFFERENTIATION

Chapter 3: TRANSCENDENTAL FUNCTIONS

Chapter 4: SOME APPLICATIONS OF DERIVATIVES

Chapter 5: INTEGRATION

Chapter 6: TECHNIQUES OF INTEGRATION

Chapter 7: APPLICATIONS OF INTEGRATION

Chapter 8: CONICS, PARAMETRIC CURVES, AND POLAR CURVES

Chapter 9: SEQUENCES, SERIES, AND POWER SERIES

Chapter 10: VECTORS AND COORDINATE GEOMETRY IN 3-SPACE

Chapter 11: VECTOR FUNCTIONS AND CURVES

Chapter 12: PARTIAL DIFFERENTIATION

Chapter 13: APPLICATIONS OF PARTIAL DERIVATIVES

Chapter 14: MULTIPLE INTEGRATION

Chapter 15: VECTOR FIELDS

Chapter 16: VECTOR CALCULUS

Chapter 17: ORDINARY DIFFERENTIAL EQUATIONS

Chapter 18: COMPLEX NUMBERS

Chapter 19: CONTINUOUS FUNCTIONS

 

جهت دانلود کتاب حل المسائل حساب دیفرانسیل و انتگرال با نرم افزار ADAMS برلینک زیر کلیک نمایید:

آموزش آدامس، کتاب حل المسائل حساب دیفرانسیل و انتگرال با نرم افزار ADAMS:: موضوعات مرتبط: نرم افزار ADAMS، ،

آموزش آدامس، کتاب آموزش کامل شبیه سازی در نرم افزار ADAMS
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : چهار شنبه 8 ارديبهشت 1395

 

 

ADAMS یکی از قویترین، پرمصرف ترین و معروف ترین نرم افزارهای شبیه سازی سیستم های مکانیکی است. نام این نرم افزار مخفف Automatic Dynamic Analysis of Mechanical system است و حدود 25 سال پیش در دانشگاه میشیگان توسط Ann Arbor پایه ریزی شد. قابلیت اصلی این نرم افزار ایجاد Functional Virtual Prototype یا نمونه ی آزمایشی مجازی از این طرح می باشد. با توجه به این توانایی، تیم مهندسی قادر خواهد بود قبل از اقدام به ساخت نمونه اولیه ی فیزیکی طراحی، تست، مرور و بهینه سازی یک طرح یا یک سیستم مکانیکی را به راحتی و با هزینه و زمان کمتر انجام دهند.

کتاب آموزش کامل شبیه سازی در نرم افزار ADAMS، یک کتاب آموزشی جامع، مفید و کاربردی از آموزش کامل شبیه سازی نرم افزار ADAMS می باشد. الگوی آموزشی این کتاب مبتنی بر آموزش با مثال می باشد. این کتاب مشتمل بر 333 صفحه، در 25 بخش، به زبان انگلیسی روان و به همراه تصاویر رنگی هر محیط و نوار ابزارها، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

 

Chapter 1: Welcome to Basic ADAMS Training

Chapter 2: Stamping Mechanism

Chapter 3: ADAMS/View Interface Overview

Chapter 4: ADAMS/PostProcessor Interface Overview

Chapter 5: Falling Stone

Chapter 6: Projectile Motion

Chapter 7: One DOF Pendulum

Chapter 8: Inclined Plane

Chapter 9: Lift Mechanism I

Chapter 10: Lift Mechanism II

Chapter 11: Lift Mechanism III

Chapter 12: Suspension System I

Chapter 13: Suspension System II

Chapter 14: Suspension-Steering System

Chapter 15: Spring-Damper

Chapter 16: Nonlinear Spring

Chapter 17: Suspension-Steering System II

Chapter 18: Hatchback I

Chapter 19: Hatchback II

Chapter 20: Hatchback III

Chapter 21: Cam-Rocker-Valve

Chapter 22: Target Practice I

Chapter 23: Target Practice II

Chapter 24: Recommended Practices

Chapter 25: Switch Mechanism Workshop

 

جهت دانلود کتاب آموزش کامل شبیه سازی در نرم افزار ADAMS برلینک زیر کلیک نمایید:

آموزش آدامس، کتاب آموزش کامل شبیه سازی در نرم افزار ADAMS:: موضوعات مرتبط: نرم افزار ADAMS، ،

آموزش آدامس، شبیه سازی و آنالیز سیستم تعلیق و فرمان خودرو با نرم افزار آدامس ADAMS/car
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : شنبه 28 فروردين 1395

در اغلب ماشین ها و دستگاه های صنعتی رفتار و حرکات هماهنگ و هدف دار مجموعه ی اجزاء و اعضاء، سیستمی دینامیکی را ایجاد می کند، که مهندس طراح در اولین گام گریزی به جز تجزیه و تحلیل حرکت ها و نیروها در آن را ندارد. از طریق این مرحله است که نهایتا به فازهای بهینه سازی و طراحی و استاندارد سازی و ... دسترسی می یابد. در تحلیل سیستم های دینامیکی اعتبار نتایج   بستگی مستقیم به میزان بالا بودن دقت و پرهیز از فرضیات ساده کننده در مدل سازی دارد. دستیابی به نتایجی معتبر و اطمینان از محصولات مربوط به آن به جز از طریق بکارگیری نرم افزارهای صنعتی پیشرفته، بسیار سخت، پرهزینه و چه بسا در شرایط رقابت جهانی صنعت غیر ممکن است.

یکی از این نرم افزارهای پر استفاده در صنعت که در شبیه سازی های دینامیکی بکار می رود نرم افزار ADAMS می باشد که در این پایان نامه ابتدا شرح مختصری از سیستم تعلیق و اجزای آن داه می شود و سپس همه ی بخش های نرم افزار معرفی می شود و پس از آن بخش ADAMS/ CAR بطور کامل شرح داده می شود، که شامل طراحی و ساخت سیستم تعلیق و فرمان جلوی خودروی مزدا i1600 و Bi2000 و سپس تست آن مطابق با شرایط تست های استاندارد می باشد.

پایان نامه مورد نظر مشتمل بر 136 صفحه، تایپ شده، به همراه تصاویر رنگی، تشریح نوار ابزارها و دستورات نرم افزار ADAMS، با فرمت word جهت دانلود قرار داده شده تا به راحتی کاربر بتواند آن را به میل خود در صورت نیاز ویرایش نماید.

همچنین این پایان نامه می تواند یک منبع مناسب جهت علاقمندان به آنالیز مهندسی با نرم افزار ADAMS باشد.

جهت دانلود پایان نامه کارشناسی مهندسی مکانیک گرایش خودرو - شبیه سازی و آنالیز سیستم تعلیق و فرمان خودرو با نرم افزار آدامس ADAMS/car برلینک زیر کلیک نمایید:

آموزش آدامس، شبیه سازی و آنالیز سیستم تعلیق و فرمان خودرو با نرم افزار آدامس ADAMS/car:: موضوعات مرتبط: نرم افزار ADAMS، ،


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.