google-site-verification=5hWSVQ193mCqPdre_SIGMP_ZjIHTvMflXnJnBO_Q35o آموزش ProEngineer، کتاب آموزش مدلسازی پارامتریک در نرم افزار حرفه ای ProEngineer
مجموعه فایل های آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار کتیا (CATIA) و مجموعه کتب, جزوات, پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید, جامدات, سیالات)


صفحه قبل 1 2 صفحه بعد

آموزش ProEngineer، کتاب آموزش مدلسازی پارامتریک در نرم افزار حرفه ای ProEngineer
نویسنده : www.BartarFile.ir تاریخ : چهار شنبه 1 ارديبهشت 1395

کتاب آموزش مدلسازی پارامتریک در نرم افزار حرفه ای ProEngineer، یکی از کتاب های مرجع، مفید و کاربردی در زمینه مدلسازی مقدماتی تا پیشرفته، مونتاژ مقدماتی تا پیشرفته و همچنین ایجاد نقشه های صنعتی و اجرایی در نرم افزار پیشرفته ProEngineer می باشد. این کتاب مشتمل بر 9 فصل، 554 صفحه، به زبان انگلیسی روان، تایپ شده، به همراه تصاویر رنگی، با فرمت PDF، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

Chapter 1: INTRODUCTION TO CREO PARAMETRIC

Chapter 2: CREO PARAMETRIC BASIC MODELING

Chapter 3: ASSEMBLY

Chapter 4: DRAWING

Chapter 5: ADVANCED MODELING

Chapter 6: ADVANCED ASSEMBLY DESIGN

Chapter 7: INTELLIGENT FASTENER

Chapter 8: DATA EXCHANGE

Chapter 9: APPENDIX

* توجه:

  • کاربران نگران زبان انگلیسی کتاب نباشند. حتی کاربرانی که سر انگشتی زبان انگلیسی یاد دارند قادر خواهند بود از این کتاب بهره کافی را ببرند.
  • لازم به ذکر است که آموزش در این کتاب مبتنی با مثال های متنوع کاربردی (قطعاتی که در تصویر جلد کتاب مشاهده می نمایید) می باشد، بطوریکه آموزش مدلسازی قطعات و مجموعه مونتاژی  به صورت قدم به قدم با تصاویر رنگی از محیط نرم افزار  ProEngineer می باشد.

جهت دانلود کتاب آموزش مدلسازی پارامتریک در نرم افزار حرفه ای ProEngineer برلینک زیر کلیک نمایید::: موضوعات مرتبط: نرم افزار ProEngineer، ،

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.